fbpx

Дешеве та зручне таксі в Ужгороді з додатком Taxioma

такси ужгород

ВІдтепер кожен житель та гість міста Ужгород таксі може викликати буквально у два кліка. Зручні автомобілі, досвідчені водії, простий та легкий додаток, низькі ціни на таксі в Ужгороді та бонусні кошти – все це доступне кожному власнику смартфона. Завантажуй додаток Taxioma на свій телефон та викликай таксі в Ужгороді дешево та швидко. 

Більше не потрібно запам’ятовувати безліч номерів таксі в Ужгороді та очікувати подачу авто. Достатньо лише вказати місце на карті чи адресу куди необхідно подати таксі та адресу куди необхідно їхати, а додаток швидко підбере автомобіль, який знаходиться найближче. Додаток автоматично підраховує вартість вашого маршруту. Крім того ви самостійно можете вказати ціну таксі в Ужгороді – за допомогою кнопок “плюс” та “мінус” ви можете регулювати суму, яку ви готові заплатити за таксі. 

Taxioma це справжнє економ таксі Ужгорода. В додатку існує особистий рахунок, який поповнюється бонусними коштами таксі кешбек, а також бонусними коштами від реферальної системи “Запроси друга до Taxioma”. Відправляйте своїм друзям та близьким ваш особистий код Taxioma та отримуйте на свій рахунок 45 гривень. Кожен з тих, хто отримав ваш код та активував його у своєму додатку також отримує 45 гривень на особистий рахунок Taxioma. Більше друзів – більше бонусів для замовлення таксі в Ужгороді.

Щоб отримати персональну знижку та замовити таксі в Ужгороді ще дешевше – використовуйте додаток на протязі року і отримайте персональну знижку. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ