fbpx

Таксі Ніжин замовляли? Тут є на що подивитись

    Ніжин: у багатьох це місто асоціюється насамперед із хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України. Воно розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Ніжин, що на Чернігівщині можна сміливо назвати музеєм просто неба. У ньому – чи не на кожному кроці то пам’ятка архітектури місцевого значення, то пам’ятник, то пам’ятний знак. Лише історичних будівель тут – майже три сотні. Більше семидесяти із них мають велику культурну та історичну цінність. Тут – рекордна кількість культових споруд. Розкішних старовинних храмів у стилі бароко і класицизму – ледь не двадцять! Найкраще знають місто водії таксі Ніжин. Тому якщо хочете поринути в історію міста – викликайте Ніжин таксі онлайн з додатку Таксіома і насолоджуйтеся поїздкою.

Завантажуй додаток TAXIOMA  та замовляй доступне таксі онлайн!

І як же без зовсім “юного” пам’ятника місцевій “знаменитості” –  ніжинському огірку! Його у місті встановили наприкінці 2005 року біля місцевого консервного комбінату. До речі, це – перший пам’ятник овочу в Україні. А ще більше ніжинці пишаються тим, що першу в світі скульптуру Миколи Гоголя встановили саме в їхньому місті наприкінці XIX століття: письменник навчався у тамтешній гімназії вищих наук, хоча народився на Полтавщині.

         Крім нього, долі багатьох відомих особистостей нерозривно пов’язані з Ніжином. Навіть першої дружини Пабло Пікассо – балерини Ольги Хохлової, яка провела тут раннє дитинство. 

У Ніжині – особлива, якась магічна аура. Недарма його називають одним із наймістичніших міст України. Тут навіть є Будинок із привидами. Його мешканці часто чують звуки, схожі на стогін, в їхніх квартирах ні з того ні з сього падають предмети, розбиваються дзеркала. Про те, що в будівлі живуть привиди, говорили й учасники “Битви екстрасенсів”. Прийнято вважати, що її господинею є примара Анастасія. За легендою, дівчину живцем замурували у стіні цього незвичайного будинку.

                      Радимо відвідати разом із Taxioma один із найцікавіших екскурсійних об’єктів міста – музей “Ніжинська поштова станція”, яку так полюбляють туристи. Там вам розкажуть про розвиток поштової справи і місцевої, і України загалом, покажуть раритетні марки, конверти, листівки та старовинні речі подорожнього побуту.

Ще один бренд Ніжина – традиційний Покровський ярмарок із майже чотирьохсотлітньою історією. Тут торгують усім на світі: від їжі та сувенірів до прикрас і меблів. Усе відбувається у святковій атмосфері з піснями, конкурсами, жартами…

         Тож це таємниче затишне місто неодмінно залишить у пам’яті приємні спогади. Так само, як і мандрівка з Тaxiоma – недорогим і зручним  сервісом замовлення авто, яке з комфортом доставить вас у будь-яку точку славного Ніжина.

Завантажуй додаток TAXIOMA  та замовляй доступне таксі онлайн!

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ