fbpx

У Вінниці сервіс Тахіома ініціював благодійну акцію

таксі вінниця онлайн

Вінниця стала 17-м містом, де розпочав свою роботу сервіс доступного авто Taxioma. Для вінничан це можливість швидко діставатись до необхідного місця призначення, та бути впевненими в подачі авто.

У сервісі доступні послуги, які зроблять поїздку максимально комфортною. У додатку можна замовити авто з кондиціонером, автокріслом, забронювати авто на необхідні дату та час або створити замовлення на кілька адрес одночасно, замовити послугу кур’єра чи перевозу багажу. А ще водії Taxioma дружні до тварин. Якщо потрібно їхати зі своїм улюбленцем, варто позначити це в опціях мобільного застосунку і сервіс підбере для вас водія, який буде заздалегідь згодний на компанію чотирилапих чи пернатих друзів.

З Вінниці також стартує благодійна акція, ініційована сервісом: 1 гривня з поїздки за бажанням клієнта перераховується до Вінницького обласного фонду «Життя» на потреби онкохворих дітей. Благодійний фонд працює понад 20 років і протягом своєї діяльності опікувався різними категоріями осіб, яким потрібна допомога: ВІЛ-інфікованими, наркозалежними особами, ветеранам АТО. Наразі його зусилля спрямовані на допомогу онкохворим діткам. Фонд допомагає їм медикаментами, продуктами, коштами.

Як зазначає співзасновник сервісу виклику авто Taxioma Василь Худинець, бізнес сьогодні має бути соціально орієнтованим і допомагати тим громадам, де він працює. Тому подібні соціальні ініціативи будуть діяти й в інших містах та громадах, де працює і буде працювати сервіс Тахіома.

Долучитись до благодійності можна, скориставшись промокодом ONKO під час замовлення поїздки. Для цього потрібно:

  • вибрати в переліку міст Вінниця, (пропустити цей пункт, якщо додаток завантажено у цьому місті);
  • зайти в меню, вибрати пункт «Промокоди»;
  • натиснути кнопку додавання промокоду (у правому нижньому куті);
  • ввести «ONKO»;
  • замовити поїздки(у), вибравши зручний формат розрахунку – готівкою чи карткою.
Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ