fbpx

Як замовити дешеве та підготовлене до зими таксі

замовити таксі у києві

Як замовити дешеве таксі онлайн підготовлене до зимового періоду!

Найважчий період для водія це холодна пора року, тому необхідно підготувати свій транспортний засіб заздалегідь. Щоб автомобіль краще тримався дороги, водії повинні встановити зимові комплекти шин тому. Якщо взимку використовується літній комплект шин, то збільшується гальмівний шлях автомобіля та зменшується здатність керувати транспортним засобом. Зазвичай саме автомобілі на “літній резині” взимку потрапляють до ДТП. Водії, які не змінили автомобільні покришки на зимові, одразу помітні на дорозі – їх видають  невпевнені маневри.

Перший замісник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначає, що Україна досі входить до числа країн, які не прийняли закон про обов’язкове використання зимових шин. У нас лише існує закон, який забороняє використовувати пошкоджені шини чи покришки зі стертими протектором. Однак на відміну від інших країн без закону про зимові шини, зими в Україні значно холодніші ніж в Італії, Франції та Іспанії.

З метою підвищення безпеки на дорогах країни, найближчим часом буде розроблено та подано законопроект, що зробить обов’язковим використання зимніх комплектів резини для автомобілів та таксі.

Щоб замовити сучасне та безпечне таксі додаток Taxioma стане у пригоді в найбільших містах України. Завантажуй додаток Taxioma на свій смартфон та отримай змогу не тільки розрахувати ціну, а й замовити дешеве таксі з автокріслом та зимовими шинами в холодну пору року. Запрошуй друзів користуватися додатком та отримуй бонусні кошти.

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ