fbpx

Taxioma – надійний партнер Taxi Joker 3933 у Ніжині

Таксі Ніжин
Ви досі вірите, що Ніжин знаходиться на “відстані електрички” від Києва? Розкриваємо карти у два кліка в додатку Taxioma, обраний маршрут і Joker – ми робимо грецьку столицю України доступною! Таксі Ніжин це доступно та комфортно.
 
Ніжин має 117 пам’яток архітектури, 72 історичні пам’ятки, 12 монументальних пам’яток, 6 епох. Близько 300 пам’яток зодчества та цінних будівель, три собори та 16 церков. А через  місцеву поштову станцію хто тільки не мандрував дорогами колишніх імперій!
 
Часи змінюються…на краще! Бюджетні поїздки з  Taxioma – це реально! Скористайтеся мобільним додатком Taxioma та замовляйте недороге таксі Ніжин буквально у два кліка. Надсилайте промокоди таксі друзям і близьким, щоб отримати бонусні кошти. Додаток Таксіома дозволяє швидко знайти підходяще авто з автокріслом, бус для невеликих груп людей чи таксі для перевезення домашніх улюбленців та доставки вже в 17 містах України. Слідкуйте за нашими новинами.

 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ