fbpx

Вчасна зміна літніх шин на зимові

 Жовтень – найкращий час змінити літню резину на зимову, або замовити найдешевше таксі в Києві за допомогою сервісу Таксіома 🙂. Також прихильникам типу всесезонних шин варто перевірити їх рівень зношеності. Однак, як у будь якому важливому питанні, і тут є частина автовласників, які не вбачають доцільності перейматись цим питанням. Отож, чим ризикуємо і як обрати якісні шини?
   У чинному законодавстві України чітких вимог щодо заміни шин немає. Тим більше, чітко визначеного терміну також не зазначено. Водії орієнтуються на температурний режим. Так, вже при +5-7 градусів тепла літні шини «дубіють/замерзають», втрачають еластичність, як результат, різко знижуються гальмівні властивості і відповідно керованість автомобілем. В зимової шини гальмівний шлях на 5-6 метрів коротший у порівняні з літньою, а на снігу різниця сягає до 30 метрів.  

Щоб убезпечити себе та уникнути штрафу, водіям варто звернути увагу на наступне:

  • чіткі вимоги до малюнка протектора шини;
  • недопущення порізів, розривів, розшарування шин тощо;
  • відповідний розмір шин;
  • встановлення шин різних типів, розмірів чи конструкцій;
  • перевірити наявність болта кріплення та відсутність тріщин диска і коліс;
  • або замовити найдешевше таксі в Києві за допомогою сервісу Таксіома 🙂

    Практика свідчить, що найчастіше для автовласників мотивацією для вчасної заміни шин є власна безпека та висока ймовірність отримати відмову Страховика у відшкодуванні збитків внаслідок ДТП саме з підстави насвоєчасного переходу на зимову гуму.

Зверніть увагу, якщо плануєте поїздку за кордон, необхідно попередньо перевірити, чи передбачає місцеве законодавство вимогу про сезонну заміну шин. Варто звернути увагу і на дати, адже деякі європейські країни, наприклад Чехія, чітко визначають дату, навіть якщо замінили шини раніше – це також порушення.

Типи шин

Літні, зимові та всесезонні шини відрізняються малюнком протектора та складом гумової суміші. Ці критерії визначають їх експлуатаційну якість. Експерти радять звертати увагу і на термін виготовлення. Шини, яким понад два роки купувати не варто – гума пересихає.
Сьогодні ринок пропонує широкий вибір зимових шин з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Вибір за Вами….
Сервіс доступного авто TAXIOMA за безпечний рух!

Завантажити додаток TAXIOMA – легко, іди за посиланням:

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ