Зібрався на колядки? Знижки на таксі від Taxioma

знижки на таксі львів

Україна це дивовижне місце, адже саме тут можна святкувати Різдво двічі на рік! Ми щиро вітаємо всіх з Різдвом Христовим і бажаємо вам процвітання, міцного здоров’я та матеріальних благ. 

Зазвичай, Різдво за східним обрядом починають святкувати у Святвечір 6 січня зі сходом першої зірки на небі. Цей час вважається чарівним, тому діти подумки загадують свої найпотаємніші бажання.

Саме в цей вечір вся сім’я збирається за святковим столом, а ті хто знаходиться далеко від дому поспішають потрапити туди до святкової вечері. Щоб зробити цю подорож максимально економною та доступною, додаток Taxioma пропонує всім святкові знижки на таксі. Завантажуйте додаток на свій смартфон та отримайте можливість замовити онлайн таксі недорого та потравити додому вчасно у Святвечір. Запрошуйте своїх близьких та надсилайте ім код, щоб отримати бонусні кошти на власний рахунок. Замовляйте таксі разом з Таксіома, їдьте до своїх родичів та друзів, колядуйте та святкуйте Різдво разом з близькими. 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ