Перевірки перевізників та таксі у Запоріжжі

оптимальне таксі запоріжжя

Запорізька облдержадміністрація вже в котрий раз продовжує свою боротьбу з нелегальними автоперевізниками та порушниками безпеки дорожнього руху. Цього разу згідно розпорядження керівника №127 було проведено перевірку громадського транспорту у самому місті та пасажирського транспорту, що курсує між населеними пунктами області. На перевірці були присутні працівники Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури, Управління Укртрансбезпеки, Управління патрульної поліції та Управління стратегічних розслідувань.

У ході планової показової перевірки було оглянуто менше ніж 50 автобусів. Інспектори склали 5 актів про порушення, 4 з яких оформлено на ТОВ “БАСТУР”. Решта транспорту, на думку перевірки цілком задовольняє вимогам та нормам безпеки. Про перевірку решти автобусів, які працюють у Запорізькій області та Запоріжжі, а також автомобілів таксі інспектори звітувати відмовилися.

Проте жителі Запоріжжя, як і решти областей України, скаржаться на громадський транспорт, здебільшого на незручні маршрутні мікроавтобуси, які були переобладнані кмітливими українцями з напів пасажирських та вантажних авто. З початком карантину більшість громадян, остерігаючись хвороби, намагаються замовити дешеве таксі у Запоріжжі. Багато жителів використовують мобільні додатки, щоб замовити авто та заощадити гроші та час.

Один із таких додатків для таксі  – Taxioma. У ньому доступні програми для економії коштів та реферальна система запроси друга. Тож розрахувати вартість таксі у Запоріжжі чи замовити таксі онлайн стало ще простіше. Exit mobile version
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ