fbpx

Дешеве таксі в місті Київ під час карантину

Як замовити таксі під час карантину

21 березня влада Києва вирішила ввести нові обмеження на період карантину. З 23 березня громадян чекали невтішні новини щодо громадського транспорту – проїзд буде дозволено лише по спеціальним перепусткам. Планується, що користуватися маршрутками та автобусами будуть лише медики. поліція, рятівники, працівники продуктових магазинів та аптек. Саме цим людям буде в першу чергу виданий пропуск. Також мерія вирішила, що в громадському транспорті повинні знаходитись 2 поліцейських.

Школи, дитячі садочки та університети були закриті, але це не зменшило міський трафік. Планується зупинити роботу ресторанів та ТРЦ, театрів та кінотеатрів, відмінити масові заходи Також діє заборона на користування дитячими та спортивними майданчиками. Людей просять зберігати дистанцію мінімум 2 метри один від одного.

Крім того, під час карантину, запровадженого через пандемію COVID-19,  у Києві було призупинено роботу метрополітену. Але не всі жителі столиці працюють віддалено, чи отримали відпустку для самоізоляції. Нестача маршрутних автобусів та величезні черги людей у масках спричинили колапс.

Наша компанія вирішила піти назустріч населенню столиці. На період карантину тарифи на таксі було зменшено. Окрім того, було розроблено спеціальну корпоративну програму для підприємств. Тепер будь-яке підприємство може долучитися до Taxioma на вигідних умовах, піклуватися про своїх працівників та викликати таксі Київ для кожного. Досить чекати на таксі по 30 хвилин і більше! Завантажуйте безкоштовний додаток Таксіома на свій мобільний пристрій та замовляйте таксі в 2 кліка. На протязі лічених хвилин наше авто буде чекати на вас по вказаній адресі. 

Нагадуємо: не забувайте вдягати маски та рукавички при виході з дому! 

Догори
Ми використовуємо файли cookie, щоб надати вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Продовжуючи користуватися веб-сайтом Taxioma, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
ПОГОДЖУЮСЬ
ВІДХИЛИТИ